Duben 2017

Máma

3. dubna 2017 v 17:14 | creepypasters |  Creepypasta
POZNÁMKA:
Už jsem tu nebyla hrozně dlouho..... To je smutný. Nepatřím už do Creepypasta fandomu... vůbec je nečtu. Omlouvám se všem, co mě měli rádi. Chybíte mi, ale už to není jako dřív. Vše je jinak a já se stále nemůžu dokopat k dočtení Cherilee's garden. Nechávám všechny nápady ležet ladem. Stejně to nikdo číst nebude, ale i tak sem dávám něco krátkého, něco pro vás. Night? Půjdeme zase na chat? Nebo kdokoli jiný. Ráda bych dělala recenze na ponypasty, ráda bych napsala své příběhy o ponících. Začala pracovat na komiksu. Jak se k tomu mám donutit?

Maminka mi slíbila spoustu věcí. Nové autíčko na dálkové ovládání, pokojík, nový dům, kamarády a spousty dalších. Vše mi dala, vše jsem dostal, vše bylo splěneno do posledního detailu. Máma byla dokonalá, krásná, hodná, zářívá jak slunce. Ale i slunce pálí pekelným ohněm. Táta od nás odešel už před několika lety. Pouze mi dva- Já a máma. Jednou ke mně přišla, položila ruku na mou holou hlavu a řekla, že čeká miminko. Pochopil jsem. Ona není jako panna Marie. Ona to dítě s někým má, to dítě je nečisté, není jako já. Není z dělohy panny. Bůh mé matce dal takový dar a ona.... ona se pošpinila. Pošpinila mé jméno, svůj rozkrok, duši... Musel jsem to udělat. Nařídil mi to. Dovolil mi ještě víc pošpimit její mrtvé tělo, dovolil mi sníst její oči. Má matka je zrůda. Ty mužové mi říkají, že už jsem dospělí, že mi je třicet, ale to není pravda. Proč mi to říkají? Proč mě tu drží? Co jsem udělal špatně? Proč mě trestá? Komu jsem to vlastně sloužil?
Všechny zde napsané články jsou dílem autorky, kdyby jste chtěly sdílet můj článek či o něm něco napsat atd. prosím vás aby jste mně upozornily a dali odkaz.Pokud zjistím, že jste tak neudělali, budete shipováni a posíláni do prdele tak dlouho dokud nedáte odkaz na originál.