Vlk

8. prosince 2016 v 19:20 | creepypasters |  Creepypasta
Poznámka:
Nebudu se vám omlouvat, že jsem tu dlouho nebyla. Blog je pouze má zábava a až budu mít chuť něco napíšu. Jako třeba tohle:

,,Chcete ji zabít? Nu dobrá, nedělejme si iluze, nebue to jednoduché a patrně vás to zničí,-" zabije vás ve spánku, pokud se ovšem nezabijete dřív a bude to hrozné, všechno zlo co ji zbyte v těch odporných prstech na nohách vyšle na vás. To si ovšem nechala pro sebe. Vzala si bohatě zdobenou sklenici s whiskey a celou (včetně ledu) hodila do sebe. ,,Na světě je sedm mliard dvě stě devadesát pět tisíc lidí. Plus mínus, ovšem, že. nejvíc jich je v Asii, doporučuji začít tam-" ,,A-" ,,Drž hubu a poslouchej každičké moje slovo." ohradila se. Začala si žužlat zip mikiny. ,,A nikdy, NIKDY mě nepřerušuj!" polkla zbytek slov do žaludečních šťáv. ,,Budete se muset smířit s tím, že zabijete pár neviňátek a holt i ty děcka co se nestačila ani nadechnout, jasný?" usmála se hřejivým a uklidňujicím výrazem, ale oči se třpytily suchým smyslem pro humor a znuděnou vášní, které už nestačí klubíčko na hraní. ,,Každý den zemře kolem tři sta padesáti tisíc lidí. Zapisujete si to do těch svejch imaginárních deníčků? Dobrá, představte si ji jako vlka. Má hlad, musí lovit a každičký den uloví danný počet. Nidy nesmí přesáhnout limit, docela by mě zajímalo jak to dělá... No, to je jedno. Vy toho vlka musíte připravit o potravu, o čerstvé maso, o to jediné, co ji dokáže vzrušit. Chápem? Dobrá, musíte se stát alfami, musíte všechno žrádlo vyhladit, nesmí zbýt jediný kousíček kosti ani pupeční šňůry. Chápem? Zajeďte do Ruska a tam vypalte jadernou bombu. A pink! Polovina planety v háji zelenénm." Rukama vyobrazila výbuch a úlomky co si razí vlastní imaginární dráhu hustým vzduchem. ,,Další polovina chcípne v panice, bude jich umírat miliardy a vlk bude mít až moc pokrmu na sežrání, bude praskat ve švech! Ale stejně jako jeskyní lvy v době ledové, umře na následek málo potravy." Sedla si za dřevěný stůl a nohavice vysokch bot zhoupla na hromadu papírů. ,,Sice nevím co se stane, až umře, ale nebude to hezký pohled. Jen vás na to upozorňuji." ruce si dala za hlavu a podrbala se na na oční jamce. Žádné oko tam nebylo, jen hnusná tma, ale i přesto tam ty oči byly, věděli to oba nežádoucí hosti. Před chvílí tam byly! ,,Tohle je jediný způsob, jak zabít Smrt."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ami Ami | E-mail | Web | 16. prosince 2016 v 20:19 | Reagovat

Celkom ujde táto CP. Inak btw budeš ešte písať? Of course, iba ak chceš. Len by to bolo fajn. :3

2 creepypasters creepypasters | 17. prosince 2016 v 17:07 | Reagovat

[1]: Mám to v plánu. Proč se ptáš?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Všechny zde napsané články jsou dílem autorky, kdyby jste chtěly sdílet můj článek či o něm něco napsat atd. prosím vás aby jste mně upozornily a dali odkaz.Pokud zjistím, že jste tak neudělali, budete shipováni a posíláni do prdele tak dlouho dokud nedáte odkaz na originál.