Death is here

1. září 2016 v 13:14 | creepypasters |  Creepypasta
Poznámka:
Mo se omlouvám, za svoje chování, nemyslela jsem to zle, ty tři týdny byly náročný.

Na táboře, jsem poznala super člověka. Měl rád death metal, píše knihy a má super přítelkyni, která ho ke všemu nutí. (Jop, je trochu línej.) Byl to super vedoucí a jsme pořád v kontaktu, proto jim dám přezdívky, určitě je tu budu zmiňovat častěji. Elriwien (podle jejího DA) mi poslala super video, které si musíte pustit, here.

Užijte si creepypastu, o smrti, určitě jich bude víc.

Starý muž, stál u potemnělého okna, kouřil dýmku a svými unavenými oči, sledoval pochmurné ráno venkova. Večer pršelo, popadalo pár stromů a jeden zabil osma padesáti letou ženu, propíchl ji plíce. To se, ale dozví, až odpoledne. Jeho syn ležel v posteli, bledá tvář s pytlemi pod očima, ho velice trápila. Nedávno si uřízl šest prstů, dostala se tam nějaká infekce, která ho - i když si to starý muž nechtěl uvědomovat - brzy zabije. Mračna se vracela a přikrývka černé látky, brzy obalí celé městečko. Sledoval kameny dlážděnou ulici a všiml si černé postavy u uličky do Neinly Street. Vyfoukl hustý kouř a zaměřil své myšlenky na tu zvláštně vypadajicí ženu. Měla hnědou kůži, boubelaté prsty se přidržovali z dubu vytesané hůlky. Nešlo ji vidět do tváře, ale on věděl co tam najde. Smrti se bojíme, jelikož je jedno, jak umřeme, vždy to bude hrozná bolest. Zamračil se, žena byla už u sousedů. Po vrásčité tváři, mu stekla slza. Tahle věta vyděsila jeho syna ještě víc, než jeho krutá budoucnost.
,,Ta smrt se nějak rychle vleče."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Missariel Missariel | Web | 2. září 2016 v 17:45 | Reagovat

To je paráda, moc pěkné*****

2 Jane The Killer / KIRA / Jane Jane The Killer / KIRA / Jane | E-mail | Web | 21. listopadu 2016 v 9:24 | Reagovat

Omg OwO

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Všechny zde napsané články jsou dílem autorky, kdyby jste chtěly sdílet můj článek či o něm něco napsat atd. prosím vás aby jste mně upozornily a dali odkaz.Pokud zjistím, že jste tak neudělali, budete shipováni a posíláni do prdele tak dlouho dokud nedáte odkaz na originál.