Jen bych chtěla něco říct

9. června 2016 v 18:17 | creepypasters |  Moje myšlenky a názory
Nechce se mi nic psát, ale zároveň chce.Zvláštní, že?

Mám tolik nápadů na creepypasty a kdo ví co ještě.Hlavně se m v hlavě válí nápady na knížky.Chtěla bych psávat drama, jelikož horory mě nenapadají a ještě mi tam leží jeden nápad...myslím, že je to fakt dobré a už se těším až to sepíšu, ale je to trochu složitější, charaktery mám krapet hodně složité.Myslím...

Dantovo peklo jsem ani nezačala psát.Chybí mi tam domyslet poslední poschodí, ale stejně nezačnu psát,nesnáším se.Zrovna to je něco originálního, něco nového...snažím vymýšlet jen originální věci a to není moc těžké.

Jackie psala na svém blogu o problémech spisovatele, když si uvědomíte, že jste bohem a začněte toho zneužívat.Tak nějak to bylo.Není to pravda.Příběh se rozvíjí sám, postavy získávají svůj tvar, máte hromadu nápadů na zápletky.Takhle to vypadá u mě.Vypadá to jako pavučina.

Tenhle fandom není celý můj život.Mám ráda poníy, vlky, hraji Howrse, draci, žiju tam, kde se m líbí.

my lil' emo pony by NorthSkyThunder

Jednou jsem viděla svoji mysl, prostě mi to proletělo hlavou a....byl tam gauč a asi půl metru od něj stará zrnící televize, nic jiného tam nebylo a všechno bylo přikrito šedou průsvitnou látkou.

I když nenávidím nacisty, udělám o nich CP.


Líbí se mi, když se bojím.


Mám pár snů které byh si chtěla splnit a jeden z nich je....chci vás někdy vidět.Sice nevím, kdy vyjde další článek, ale poslala jsem něco Stiak.Snad to brzy vidá a já se loučím.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jane The Killer / Kira The Killer Jane The Killer / Kira The Killer | E-mail | Web | 9. června 2016 v 20:11 | Reagovat

Kaktus? Nauč mě upravovat vzhled blogu! ^^
Těším se na všechno to co sem dáš za články, ať to bude sebevětší blbost, já si to přečtu (a budu hlasovat a ohodnotím!)! :*

2 creepypasters creepypasters | 9. června 2016 v 20:51 | Reagovat

[1]: Děkuju Jane, jsi opravdu dobrá kamarádka.Vzhled mi udělala Růžová růže, v dalším článku dám odkaz.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Všechny zde napsané články jsou dílem autorky, kdyby jste chtěly sdílet můj článek či o něm něco napsat atd. prosím vás aby jste mně upozornily a dali odkaz.Pokud zjistím, že jste tak neudělali, budete shipováni a posíláni do prdele tak dlouho dokud nedáte odkaz na originál.